niedziela, 18 maja 2014

Problem - nie omijaj

Mam pewien problem, a z zasadzie wyrzuty sumienia dotyczące tego jak was zaniedbuje. Sami pewnie już zauważyliście jak rzadko pojawiają się rozdziały.
Wynika to głównie z braku czasu, weny i jak i małych problemów w moim życiu osobistym. Zbliża się koniec roku i nauczyciele jak jakby się zmówili zaczęli zasypywać nas sprawdzianami i kartkówkami - sami wiecie pewnie jak to jest, dlatego...
Zwracam się do was z pytaniem:
Wolelibyście gdybym zawiesiła bloga, gdzieś tak do 15 czerwca ( rozdziały wtedy pojawiały, by się regularnie, bo oceny już wtedy wystawione, a ja miałabym czas, by pomyśleć nad historią i w wordzie popisać może trochę do przodu),czy zostawić tak jak jest i rozdziały mają pojawiać się co dwa, trzy tygodnie? 
Mam okropne wyrzuty sumienia tym jak was bardzo zaniedbuje, ale na niektóre rzeczy ja nie mam wpływu, przepraszam was bardzo mocno, i uwierzcie mi, że gdybym mogła to dodawałabym rozdziały co dwa dni, byście tylko byli zadowoleni, ale nie mogę.
Decyzję podejmujecie wy - czekam do środy ( 21 maja ) - rozdział i tak pojawiłby się pewnie dopiero w ten dzień.
Proszę o to byście to wy podjęli decyzję, ponieważ bez was to opowiadanie nie będzie istniało, nie ma czytelników - nie ma opowiadania, dlatego chciałabym żebyście byli, czytali, a ja będę pisać.
Czekam na waszą decyzję.
Pozdrawiam i przepraszam jeszcze raz z całego serca.

7 komentarzy:

 1. To twoje opowiadanie, więc zrób jak ci będzie wygodniej. Jeśli masz zamiar skupić się na ocenach i nauce to ja poczekam. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Moim zdaniem po prostu go zawieś na tyle ile chcesz i uporaj się ze szkołą. życzę weny

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja tam poczekam ;> Przecież nauka musi być na pierwszym miejscu :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Cóż moim zdaniem lepiej abyś zawiesiła,i byś spokojnie napisała te wszystkie sprawdziany i kartkówki,których teraz jest tak wiele bo w końcu wielkimi krokami zbliżają się wakacje w tym koniec roku szkolnego. To twój wybór,ale pewnie lepiej by było gdybyś w spokoju mogła uporać się ze szkołą,a potem z uśmiechem wrócić do pisania. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziewczyny mają rację. Zajmij się szkołą, osiągnij to co chcesz osiągnąć i wróć z wielką weną do pisania. Będzie mi go przez ten czas brakowało ale to zrozumiałe.
  Do napisania,
  Joasia

  OdpowiedzUsuń
 6. Najpierw nauka, później blog. Nic nam się nie stanie, jeśli poczekamy, nie martw się ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgadzam się z opiniami powyżej. Najpierw nauka, bo blog się pisze w czasie wolnym. my z chęcią poczekamy na Twojego wspaniałego bloga... Trzymam za cb kciuki...

  OdpowiedzUsuń