niedziela, 20 października 2013

Bohaterowie

image  

Demi Lovato ( 18 lat ) 
 Na pozór ma wszystko - pieniądze, markowe ciuchy, przyjaciół, rodzinę, ale tak na prawdę nie ma nic. Mieszka razem z rodzicami, którzy wymagają od niej rzeczy wykraczających poza jej możliwości.Pod maską uśmiechniętej i zawsze pogodnej dziewczyny, kryje się zraniona nastolatka, bez uczucia miłości i ciepła. Nie wie, co to rodzina, nie zna uczucia ani słowa miłość. Pomimo wszystko stara się nie pokazywać po sobie żadnej słabości, zwłaszcza kiedy przychodzi jej zmierzyć się z własnym ojcem.Harry Styles ( 19 lat )
Nastolatek, którego niektórzy wytykają palcami. Ale on się tym nie przejmuje, może nie ma pieniędzy, willi z basenem i czasami ledwo ma co jeść, ale według niego ma to co w życiu najważniejsze - PRZYJACIÓŁ.
Razem z nimi mieszka w jednym malutkim domku na obrzeżach Londynu, jego rodzice zginęli w wypadku samochodowym, na skutek czego o mało nie popadł w depresję. Na szczęście w odpowiednim momencie zjawili się jego przyjaciele, na których zawsze może liczyć. Nigdy nie spotkał na swojej drodze odpowiedniej dziewczyny, by pokazać jej co to naprawdę jest miłość. Cieszący się z życia nastolatek, który nigdy nie traci nadziej.
Louis Tomlinson ( 20 lat )
Najbliższy przyjaciel Harry'ego. To dzięki niemu i reszcie Harry nie załamał się. Jest zawsze uśmiechniętym chłopakiem, który pomimo braku wielu rzeczy nigdy nie narzeka. Skromny i pogodny. Przy nim nigdy nie można się nudzić.Niall Horan ( 16.5 lat )
Najbardziej wrażliwy i skromny z całej 5 przyjaciół. Wie, że za każdym razem może liczyć na swoich "braci". Jeśli się zakocha to całym sercem, jednak jak na razie, nie trafił na tą jedyną. 
Uwielbia w wolnych chwilach, kiedy jest to możliwe usiąść i zacząć grać na gitarze, którą dostał od swojego ojca tuż przed śmiercią. Liam Payne ( 19 lat )
Rozsądny, pomocny, uśmiechnięty i mądry. Tymi czterema cechami można opisach tego chłopaka. To on zawsze znajduje czas na wysłuchanie i pocieszenie. Jako jedyny z całej piątki, ma rodziców, lecz w rzeczywistości jest tak jakby ich nie miał. Wie co to miłość, zakochanie, ale również wie co to ból i zawód. Po raz pierwszy doznał tego, kiedy okazało się, że jego dziewczyna umawiała się z nim tylko dla zakładu, drugi raz, kiedy jego rodzice powiedzieli mu prosto w oczy, że żałują, że nie pomyśleli o aborcji.Zayn Malik ( 19 lat)
Najbardziej skryty, ale i najbardziej wyrozumiały. Swoje uczucia chowa na dnie swojego serca, jedynie jego przyjaciele wiedzą co czuje i myśli. Nie jest zbyt ufny, kiedy kogoś poznaje. Los dał mu poznać co to ból, łzy, smutek i rozpacz. Został mocno zraniony przez życie i tylko dzięki swoim przyjaciołom i jedynej rodzinie, nie popełnił samobójstwa.

Jak wam się podobają bohaterowie? Prolog dodam jutro :D
W SKRÓCIE:
Fabuła mówiłaby o ślicznej i bardzo bogatej dziewczynie oraz paczce przyjaciół, którzy ledwo mają co jeść. 
Demi, bo tak ma na imię nasza główna bohaterka na pozór ma wszystko: dom, pieniądze, rodzinę, ale tylko na pozór. Brak jej miłości. Tak naprawdę co z tego, że ma te wszystkie rzeczy kiedy boi się wracać do domu? Dlaczego? Bo chociażby minutowe spóźnienie grozi kolejnym siniakiem na jej ciele. Tak, dobrze widzicie. Codziennie jej ojciec ją bije, dziewczyna nie ma nawet wsparcia u matki, która jest zastraszona. 
Za to ON, ma wszystko, co powinien mieć. Może nie ma pieniędzy, ale nie uważa, że są one najważniejsze. Ma przyjaciół na których może liczyć i kochającą rodzinę. Nie obchodzi go brak pieniędzy czy wygód, dla niego liczy się miłość, przyjaźń i wsparcie od bliskich. Co się stanie jak drogi tych dwojga się połączą? Co jeśli w grę wejdzie najsilniejszy rodzaj miłości? 

6 komentarzy:

 1. I co ja Ci mam powiedzieć, kochana?
  Nie mogę się doczekać tego opowiadania!
  Opis bohaterów naprawdę mi się spodobał i czekam na prolog i pierwszy rozdział!
  Zapowiada się obiecująco :)
  Myślę, że będzie tutaj wiele emocji, które prawdopodobnie mocno zawładną naszym ciałem, umysłem i sercem przez to jeszcze bardziej wczujemy się w rolę bohaterów.
  Pozdrawiam i czekam na pierwszą notkę! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawie się zapowiada :)
  Mam nadzieję że 1 rozdział pojawi się niebawem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mam sprawę bo napisałas ze zawieszasz blog o liami'e bo nie masz czasu dodać a tu już zaczynasz nowy blog

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A zwróciłaś uwagę na drugi powód zawieszenia? BRAK POMYSŁÓW, na opowiadanie o Liamie. Mam pomysł na to, więc postanowiłam go zrealizować, a co do czasu, to skąd wiesz czy go nie znalazłam? Pozdrawiam :D

   Usuń
 4. jeju ! Zapowiada się całkiem, całkiem ciekawie :D Podoba mi się, że każdy z bohaterów ma swoją historię, swoje przeżycia i to , że mimo wszystko się przyjaźnią :)
  No ja się nie mogę doczekać :D
  ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam ,ale muszę jeszcze coś dodać :) Twój wygląd jest powalający ! Jeśli zrobiłaś szablon sama to po prostu biję pokłony w twoją stronę ! ♥
   Od razu jak weszłam na tego bloga, to musiałam się napatrzeć na niego ! :D

   Usuń